Bukit Jelutong Jalan Jeriji, Bukit Jelutong, Shah Alam

Jalan Jeriji U8/76, Bukit Jelutong, Shah Alam, Selangor

Negotiable

RM 1,500,000

4+1

BT

4

BM

3,336

kps (tanah)

RM 450

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2 Tingkat for sale
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 14 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501327147
check-small-f
3,300 kps luas pelan lantai

Tentang Bukit Jelutong Jalan Jeriji

Upgraded corner lot jln jeriji, priced below market rate.

FOR SALE

UPGRADED CORNER LOT DOUBLE STOREY JALAN JERIJI , BUKIT JELUTONG

DETAILS:
• Freehold
• Land area : 3336 sqft
• Built-up area: 3300 sqft (approximately)
• Bedrooms : 4+1
• Bathroom : 4
• Gated and guarded area

UPGRADED:
• Expanded kitchen
• Table top & kitchen cabinet with island
• Plaster ceiling
• Renovated and enlarged

ASKING PRICE: RM 1,500,000 (Negotiable)

Contact:
Afiqah (REN 44383)
013.284.6986

security-access-control-o

24-hour security

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ESPRIT ESTATE AGENT SDN BHD [ E (1) 1448/8 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,500,000.
Jalan Jeriji U8/76, Bukit Jelutong, Shah Alam, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 3,300 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ESPRIT ESTATE AGENT SDN BHD [ E (1) 1448/8 ]