Brand New Corner Lot @ Elmina Valley 3, Elmina, Shah Alam

Elmina Valley 3 Corner | Elmina East West Gardens , Ariza Keana Regia Garinia Cressida Crista Aralia Clusia Liana Viana Tiana Reesia , Denai Alam ,Ilham Residence , Elmina Valley 1 2 3 4 5 Green 6 7 8 9 The Ridge Eighth, Elmina, Shah Alam, Selangor

Negotiable

RM 1,600,000

4

BT

4

BM

3,452

kps (tanah)

RM 464

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2 Tingkat for sale
check-small-f
Unfurnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 13 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501168969
check-small-f
2,785 kps luas pelan lantai

Tentang Brand New Corner Lot @ Elmina Valley 3

Brand New Limited Corner Lot @ 2 Storey Terrace Elmina Valley 3

Property Details :

- Limited Corner Lot
- Freehold | Individual Title
- 2 Storey Terrace
- Land Area : 3,452 sf
- Built Up : 2,785 sf
- 4 Bedrooms & 4 Bathrooms
- Courtyard
- Brand New Condition

**** ONE STOP SERVICE ****
**** Banker & Lawyer are provided ****

Kindly Call / Whatsapp 012_9100985 Derrick Ang for vieiwng arrangement or more info .

# If You Have Porperty For Sale & Rent Please Contact Me 012_9100985 Derrick Ang #
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

DREAMVEST REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1634 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,600,000.
Elmina Valley 3 Corner | Elmina East West Gardens , Ariza Keana Regia Garinia Cressida Crista Aralia Clusia Liana Viana Tiana Reesia , Denai Alam ,Ilham Residence , Elmina Valley 1 2 3 4 5 Green 6 7 8 9 The Ridge Eighth, Elmina, Shah Alam, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,785 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

DREAMVEST REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1634 ]