Astellia Residences Bungalow Denai Alam Shah Alam, Shah Alam

Jalan Elektron U16/61, Denai Alam, Shah Alam, Selangor

Boleh dirunding

RM 2,700,000

5+1

BT

6

BM

6,000

kps (tanah)

RM 450.00

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Bungalow House untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2014
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 22 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500691055

Tentang Astellia Residences Bungalow Denai Alam Shah Alam

Astellia Residence Bungalow, Denai Alam, Shah Alam

ASTELLIA BUNGALOW | DENAI ALAM – FOR SALE
A well-maintained freehold bungalow offering generous space, natural light, and comfortable living in a gated & guarded neighbourhood.

Property Details:
* Built-Up: 5,500 sqft
* Land Area: 6,000 sqft
* Bedrooms: 5 + 1
* Bathrooms: 6
* Car Park: 3 cars
* Tenure: Freehold

Key Features:
- Basic renovation
- Equipped with lightings, fans, air-conditioning, kitchen cabinets & autogate
- Double-volume ceiling at living area
- Bright interiors with abundant natural sunlight
- Very well kept by owner
- Move-in condition
- Gated & guarded community

Asking Price: RM2.7 million (Negotiable)

For further information or a viewing appointment:

Zahayati – 0*****
Esprit Estate Agent, Denai Alam

Syahril BD – 0*****

security-access-control-o

Keselamatan 24 jam

parking-o

Parkir

asterisk-o

Perimeter pagar

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Esprit Estate Agent Sdn. Bhd.

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 2,700,000.
Jalan Elektron U16/61, Denai Alam, Shah Alam, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 5,500 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Esprit Estate Agent Sdn. Bhd.