Astana Idaman Desa Alam, Shah Alam
2 Jalan Keluli, Shah Alam, Selangor
RM 1,080,000
4+1
BT
3
BM
3,200
kps (tanah)
RM 338
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Astana Idaman Desa Alam
Astana Idaman Semi-D House @ Desa Alam, 40x80sf, Guard & Gated, Superb
Astana Idaman Semi-D House @ Desa Alam Seksyen U12, Shah Alam for SALE
For Viewing & More Information
Kindly contact 0***** Jessica.Y
Kindly contact 010-286_7686 Jessica.Y
**Strategic Location, Peaceful Environment**
Property Details
Size : 3200sf
Build Up : 2393sf
Rooms : 4+1
Bathrooms : 3
Tenure : Leasehold
- Build in Kitchen Cabinet
- Peaceful & Greenery Living Area
- 24 Hours Guarded & Gated Community
- Access to Shah Alam Seksyen 7 & Setia Alam
- Convenient Location ( Access to NKVE & Federal )
REN No. 25010
U Plus Realty Sdn Bhd
Property WANTED
Dear All Owner,
If you have Properties for Sale / Rent, Welcome to Seek for our Assist @ 010-286_7686
For Viewing & More Information
Kindly contact 0***** Jessica.Y
Kindly contact 010-286_7686 Jessica.Y
**Strategic Location, Peaceful Environment**
Property Details
Size : 3200sf
Build Up : 2393sf
Rooms : 4+1
Bathrooms : 3
Tenure : Leasehold
- Build in Kitchen Cabinet
- Peaceful & Greenery Living Area
- 24 Hours Guarded & Gated Community
- Access to Shah Alam Seksyen 7 & Setia Alam
- Convenient Location ( Access to NKVE & Federal )
REN No. 25010
U Plus Realty Sdn Bhd
Property WANTED
Dear All Owner,
Kemudahan
Security guard
Kemudahan bersama
24-hour security
Parking
Playground
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,080,000.
2 Jalan Keluli, Shah Alam, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,393 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.