Ascott Hill, Shah Alam
Jalan BRP 2/1, Shah Alam, Selangor
View to Offer
RM 1,000,000
4+1
BT
4
BM
1,920
kps (tanah)
RM 521
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Ascott Hill
3 Storeys Semi-D Cluster @ Ascott Hill Bukit Rahman Putra Sungai Buloh
Ethan Swe (E Trend Realty)
Senior Negotiator
3 Storeys Semi-D Cluster @ Ascott Hill Bukit Rahman Putra Sungai Buloh for Sales
- Freehold
- Gated & Guarded
- Intermediate
- L/A: 32ft x 60ft (1920sf)
- B/U: 2800
- 4+1 Bedrooms
- 4 Bathrooms
- 2 Car parks
- Fully Furnished
- Fully Renovated
- Face North
- Well Kept
- Move in Condition
- For Sale: Rm1,000,000 (view to believe)
* Serious Buyers Only
* 3% Down Payment
* 7% Upon Signing SPA
* 5 - 7 months To Complete (Leasehold)
Senior Negotiator
- Freehold
- Gated & Guarded
- Intermediate
- L/A: 32ft x 60ft (1920sf)
- B/U: 2800
- 4+1 Bedrooms
- 4 Bathrooms
- 2 Car parks
- Fully Furnished
- Fully Renovated
- Face North
- Well Kept
- Move in Condition
- For Sale: Rm1,000,000 (view to believe)
* Serious Buyers Only
* 3% Down Payment
* 7% Upon Signing SPA
* 5 - 7 months To Complete (Leasehold)
Kemudahan
Covered car parking
Security guard
Kemudahan bersama
24-hour security
Clubhouse
Jogging track
Playground
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,000,000.
Jalan BRP 2/1, Shah Alam, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,800 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.