Alam Sanjung, Seksyen 22, Shah Alam
Jalan Mawar, Seksyen 22, Shah Alam, Selangor
RM 380,000
3
BT
2
BM
912
kps
RM 416.67
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Alam Sanjung
Alam Sanjung Condo, Seksyen 22, Shah Alam fo sale
Alam Sanjung Condo, Seksyen 22, Shah Alam fo sale:
Near KTM Batu 3, Shah Alam.
Details:
- 912sqft
- Freehold
- Non Bumi Lot
- 3 rooms 2 bathrooms
- High floor
- 2 Carpark
- Basic unit
Facilities
Access:
* 1.7km to KTM Batu 3, Shah Alam
* 3km to Shah Alam city centre
* 5km to Subang Jaya, USJ & Bandar Sunway
* 8km to Klang
* 13km to Puchong
* 18km to Damansara, Petaling Jaya
* 20km to Sungai Buloh
* 30km to KLIA
* 30km to Kuala Lumpur
Asking: 380k
Owner agree on flexible deposit.
Viewing Appointment kindly contact:
Call/WhatsApp:
Fazli O12-36O2422
Fazli (REN 18056)
Near KTM Batu 3, Shah Alam.
Details:
- 912sqft
- Freehold
- Non Bumi Lot
- 3 rooms 2 bathrooms
- High floor
- 2 Carpark
- Basic unit
Facilities
Access:
* 1.7km to KTM Batu 3, Shah Alam
* 3km to Shah Alam city centre
* 5km to Subang Jaya, USJ & Bandar Sunway
* 8km to Klang
* 13km to Puchong
* 18km to Damansara, Petaling Jaya
* 20km to Sungai Buloh
* 30km to KLIA
* 30km to Kuala Lumpur
Asking: 380k
Owner agree on flexible deposit.
Viewing Appointment kindly contact:
Call/WhatsApp:
Fazli O12-36O2422
Fazli (REN 18056)
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 380,000.
Jalan Mawar, Seksyen 22, Shah Alam, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 912 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.