Setia Utama, Setia Alam
Setia Utama 1, Setia Utama, Setia Damai 14 15 16, Setia Duta, Setia Tropika, Setia Eco Park, Nusantara, Ardence, Cora, Nara, Ember, Aeres, Dremien, Casa Sutra, Casa Idaman, Duta Villa, Anggun Kirana, Setia Utama 4, Bywater, Setia Alam, Selangor, Setia Utama, Setia Alam, Selangor
RM 1,300,000
5+1
BT
5
BM
2,240
kps (tanah)
RM 580
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Setia Utama
Setia Utama 1
Setia Utama 1 Setia Alam
3 Storey Semi-D House For Sale
Type (Retusa)
Size : 32x70
Build Up : 3,171 sf
Land Area: 2,240 sf
Direction : North ( Lawn East )
5+1 Bedroom 5 Bathroom
Tenure : Freehold
Selling Price RM 1.38Mil
-----------------------------------
For More Information or Viewing Kindly Contact :
YY (78218)
0*****
3 Storey Semi-D House For Sale
Type (Retusa)
Size : 32x70
Build Up : 3,171 sf
Land Area: 2,240 sf
Direction : North ( Lawn East )
5+1 Bedroom 5 Bathroom
Tenure : Freehold
Selling Price RM 1.38Mil
-----------------------------------
For More Information or Viewing Kindly Contact :
YY (78218)
0*****
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,300,000.
Setia Utama 1, Setia Utama, Setia Damai 14 15 16, Setia Duta, Setia Tropika, Setia Eco Park, Nusantara, Ardence, Cora, Nara, Ember, Aeres, Dremien, Casa Sutra, Casa Idaman, Duta Villa, Anggun Kirana, Setia Utama 4, Bywater, Setia Alam, Selangor, Setia Utama, Setia Alam, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,685 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.