SETIA TAIPAN 2 FACING MAINROAD, POTENTIAL ROI OVER 4%, 3-STOREY ADJOINING SHOPLOT, Setia Alam

POTENTIAL ROI OVER 4%, 3-STOREY ADJOINING SHOPLOT, Setia Alam, Selangor

RM 3,800,000

4,950

kps

RM 768

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kedai for sale
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 12 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 107796769
check-small-f
4,950 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 767.68 psf (lantai)

Tentang SETIA TAIPAN 2 FACING MAINROAD

Setia Taipan 2 Shoplot For Sale

- 3-Storey Shoplot
- Freehold
- Facing Mainroad
- High Potential & Matured Area
- Upcoming surrounding developments
- L/A: 22’ x 75’
- B/U: Approx 4,950sf
- Fully Tenanted

For more details, please feel free to contact:
Maydelyn Cheng
PEA3739
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

KNIGHT WORLD REALTY (M) SDN BHD [ E (1) 0239 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 3,800,000.
POTENTIAL ROI OVER 4%, 3-STOREY ADJOINING SHOPLOT, Setia Alam, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 4,950 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

KNIGHT WORLD REALTY (M) SDN BHD [ E (1) 0239 ]