Setia Eco Park, Setia Alam
Setia Nusantara, Setia Tropika, Setia Eco Park, Setia Duta, Ardence, Cora, Nara, Ember, Aeres, Dremien, Casa Sutra, Casa Idaman, Duta Villa, Anggun Kirana, Setia Utama 4, Bywater, Setia Utama 1, Setia Damai 14 15 16 Setia Duta, Setia Alam, Selangor, Setia Eco Park, Setia Alam, Selangor
RM 1,800,000
5+1
BT
5
BM
3,280
kps (tanah)
RM 549
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Setia Eco Park
Setia Eco Park
Setia Eco Park Setia Nusantara Semi-D Double Storey Courtyard
ASKING PRICE: RM 1,850,000 (NEGO)
PROPERTY DETAILS:
+ Freehold Open
+ Land Area 41 x 80 (3280 sqft)
+ Built Up Approx 3500 sqft
+ 5+1 Bedrooms
+ 5 Bathrooms
+ Individual Title
+ Facing North
+ Maintenance Fees RM 250
+ Renovated Unit With Plaster Ceiling, Table Top, Kitchen Cabinet, Wardrobe, Built In EV Charger Fish Pond, Fans & Lights
YY (78218)
0*****
ASKING PRICE: RM 1,850,000 (NEGO)
PROPERTY DETAILS:
+ Freehold Open
+ Land Area 41 x 80 (3280 sqft)
+ Built Up Approx 3500 sqft
+ 5+1 Bedrooms
+ 5 Bathrooms
+ Individual Title
+ Facing North
+ Maintenance Fees RM 250
YY (78218)
0*****
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,800,000.
Setia Nusantara, Setia Tropika, Setia Eco Park, Setia Duta, Ardence, Cora, Nara, Ember, Aeres, Dremien, Casa Sutra, Casa Idaman, Duta Villa, Anggun Kirana, Setia Utama 4, Bywater, Setia Utama 1, Setia Damai 14 15 16 Setia Duta, Setia Alam, Selangor, Setia Eco Park, Setia Alam, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 3,500 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.