Setia Eco Park, Setia Alam
Jalan Setia Tropika U13/20, Setia Eco Park, Setia Alam, Selangor
RM 1,940,000
4+1
BT
6
BM
3,910
kps (tanah)
RM 496
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Setia Eco Park
Setia Eco Park Residence
2-Storey Semi-D Property Available For Purchase
Setia Duta, Setia Eco Park SEMI-D FOR SALE
Location : Setia Duta @ Setia Eco Park
Type : Intermediate Semi-D
FREEHOLD
Individual Title
Land Area : 46 x 85 ( 3,910 sqft )
Built Up : Approx 2,700 sqft
Bedrooms : 4 + 1
Bathrooms : 6
Facing : North
Gated & Guarded
Status : Vacant
Selling Price RM 1.95mil NEGO
Setia Duta, Setia Eco Park SEMI-D FOR SALE
Location : Setia Duta @ Setia Eco Park
Type : Intermediate Semi-D
FREEHOLD
Individual Title
Land Area : 46 x 85 ( 3,910 sqft )
Built Up : Approx 2,700 sqft
Bedrooms : 4 + 1
Bathrooms : 6
Facing : North
Gated & Guarded
Status : Vacant
Selling Price RM 1.95mil NEGO
Kemudahan bersama
24-hour security
Clubhouse
Gym
Parking
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,940,000.
Jalan Setia Tropika U13/20, Setia Eco Park, Setia Alam, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,700 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.