Setia City Residences, Seksyen U13, Setia Alam
Jalan Setia Dagang AH U13/AH, Seksyen U13, Setia Alam, Selangor
View to Offer
RM 600,000
2+1
BT
2
BM
985
kps
RM 609
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Setia City Residences
Below Market Value!! 985sqft Setia City Residences Setia Alam
[BELOW MARKET VALUE] BRAND NEW!!
Setia City Residences Setia Alam
985sqft
2+1 Bedrooms
2 Bathrooms
2 Carpark
Freehold & Non-bumi Lot
Brand New Condition
Partial Furnished
Kitchen Cabinet & Table Top
24hrs Guarded
Selling Price RM600,000 Only!!
Owner are welcome to list!!
For more information & viewing:
REN 66720
Jax 0*****
Jax 0*****
Jax 0*****
Setia City Residences Setia Alam
985sqft
2+1 Bedrooms
2 Bathrooms
2 Carpark
Freehold & Non-bumi Lot
Brand New Condition
Partial Furnished
Kitchen Cabinet & Table Top
24hrs Guarded
Selling Price RM600,000 Only!!
Owner are welcome to list!!
For more information & viewing:
REN 66720
Jax 0*****
Jax 0*****
Jax 0*****
Kemudahan bersama
24-hour security
Bbq
Gym
Jacuzzi
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 600,000.
Jalan Setia Dagang AH U13/AH, Seksyen U13, Setia Alam, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 985 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.