Hana @ Eco Ardence, Eco Ardence, Setia Alam
Persiaran Setia Damai, Eco Ardence, Setia Alam, Selangor
Negotiable
RM 510,000
3
BT
2
BM
900
kps
RM 567
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Hana @ Eco Ardence
Hana Residence@Eco Ardence
Hana Residence @Eco Ardence,Setia Alam
-900 sq ft
-3 rooms 2 bathroom 2 car parks
-partially furnished
-2 air con, 2 water heater, washing machine, build in kitchen cabinets
-asking Price RM510k
Call Lee Ol26279.221
-900 sq ft
-3 rooms 2 bathroom 2 car parks
-partially furnished
-asking Price RM510k
Call Lee Ol26279.221
Kemudahan bersama
24-hour security
Bbq
Clubhouse
Gym
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 510,000.
Persiaran Setia Damai, Eco Ardence, Setia Alam, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 900 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.