De Kiara, Setia Alam
Persiaran Setia Alam, Setia Alam, Selangor
RM 255,000
3
BT
2
BM
800
kps
RM 319
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang De Kiara
De Kiara Apartment Setia Alam
De Kiara Apartment Setia Alam
800sqft
3 Bedrooms
2 Bathrooms
2 Carpark
Basic Unit
Freehold
With Washing Machine & Dryer
24hrs Guarded
Ready Move In
RM255K ONLY
Cassey 0*****
800sqft
3 Bedrooms
2 Bathrooms
2 Carpark
Basic Unit
Freehold
With Washing Machine & Dryer
24hrs Guarded
Ready Move In
RM255K ONLY
Cassey 0*****
Kemudahan bersama
24-hour security
Gym
Jogging track
Playground
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 255,000.
Persiaran Setia Alam, Setia Alam, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 800 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.