Akasia Apartment @ Setia Alam, Setia Alam
4 Persiaran Setia Prima, Seksyen U3, Setia Alam, Selangor
RM 230,000
3
BT
2
BM
825
kps
RM 279
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Akasia Apartment @ Setia Alam
Akasia Residence at Setia Alam
For inquiries, please reach out to Shinee at 014-9.7.9.7.9.3.2.
Selling price: RM230,000
Freehold
3R2B
825sf
2 side by side parking
Maintenance fee RM132
Year of completion: 2010
Partially furnished:
Sofa
TV cabinet
Wardrobe
Dining table set
Kitchen cabinet
Just 5 minutes away from Setia City Mall
15 minutes to Shah Alam i-City
Convenient access via NKVE
Selling price: RM230,000
Freehold
3R2B
825sf
2 side by side parking
Maintenance fee RM132
Year of completion: 2010
Partially furnished:
Sofa
TV cabinet
Wardrobe
Dining table set
Kitchen cabinet
Just 5 minutes away from Setia City Mall
15 minutes to Shah Alam i-City
Convenient access via NKVE
Kemudahan
Security guard
Kemudahan bersama
24-hour security
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 230,000.
4 Persiaran Setia Prima, Seksyen U3, Setia Alam, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 825 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.