The Nest @ Genting Klang, Taman Danau Kota, Setapak

Lorong 2/23D Jalan Genting Kelang, Taman Danau Kota, Setapak, Kuala Lumpur

RM 360,000

2

BT

1

BM

660

kps

RM 545.45

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Tanpa perabot
check-small-f
Disiapkan pada 2018
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 4 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 105717975

Tentang The Nest @ Genting Klang

The Nest jln genting klang

WhatsApp/ Call 010.9828859 (Luis)

The Nest @ Jln Genting Klang
* 2 Room 1 Bathroom
* 1 Parking Lots
* Built up : 660sqft

Furnishing
Unfurnished

Comes with :
Solid Counter Surface
1 Water Heater

WhatsApp/ Call 010.9828859 (Luis)
Kemudahan bersama
security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

run-o

Trek joging

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

AFZ REALTY SDN BHD [ E (1) 0094 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 360,000.
Lorong 2/23D Jalan Genting Kelang, Taman Danau Kota, Setapak, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 660 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

AFZ REALTY SDN BHD [ E (1) 0094 ]