Taman Setapak, Setapak

Taman Setapak, Setapak, Kuala Lumpur

View to Offer

RM 580,000

4

BT

3

BM

796

kps (tanah)

RM 729

psf (tanah)

photo

Gambar

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2 Tingkat for sale
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 14 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501333430
check-small-f
1,100 kps luas pelan lantai

Tentang Taman Setapak

Freehold Double Storey Terrace House in Taman Setapak KL

For Sale: 2 Storey Intermediate Terrace in Taman Setapak, conveniently located near AEON Setapak and Setapak Sentral Mall. This property features a land size of 14’ x 57’ which totals approximately 796 sqft. The built-up area is around 1,100 sqft, offering ample space with 4 bedrooms and 3 bathrooms. Priced at RM580,000, this home presents a fantastic opportunity for buyers seeking a comfortable living space in a vibrant neighborhood.

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

POLYGON PROPERTIES SDN. BHD. [ E (1) 1714 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 580,000.
Taman Setapak, Setapak, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,100 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

POLYGON PROPERTIES SDN. BHD. [ E (1) 1714 ]