3 storey Bungalow Taman P Ramlee Setapak KL, Setapak
3 storey Bungalow with a detached office Jalan Seroja Taman P.Ramlee Setapak Kuala Lumpur, 3 storey Bungalow Taman P Ramlee Setapak KL, Setapak, Kuala Lumpur
RM 3,200,000
8
BT
6
BM
5,500
kps (tanah)
RM 582
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Good Condition 3 storey Bungalow Taman P.Ramlee Setapak Kuala Lumpur
Good Condition 3 storey Bungalow with a detached office Jalan Seroja Taman P.Ramlee Setapak Kuala Lumpur
.
Asking Price RM3.20Mil{Negotiable}
.
●Freehold Non Bumi
●Individual title
●Build up 4531 sqft
●Land Area 5500 sqft
●8 bedrooms 6 bathrooms
●Reason to sell planning to shift to smaller house since all children migrated
●There is a detached multipurpose room at house front for sauna or office usage
●Ample of empty space for parking or future swimming pool
●Barbecue area
.
.
SHARIL ROUTH -*****
www.h*****
Ejen Hartanah
(REN 19425)
IQI REALTY SDN BHD
refsethdiana
.
Asking Price RM3.20Mil{Negotiable}
.
●Freehold Non Bumi
●Individual title
●Build up 4531 sqft
●Land Area 5500 sqft
●8 bedrooms 6 bathrooms
●Ample of empty space for parking or future swimming pool
●Barbecue area
.
.
SHARIL ROUTH -*****
www.h*****
Ejen Hartanah
(REN 19425)
IQI REALTY SDN BHD
refsethdiana
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 3,200,000.
3 storey Bungalow with a detached office Jalan Seroja Taman P.Ramlee Setapak Kuala Lumpur, 3 storey Bungalow Taman P Ramlee Setapak KL, Setapak, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 4,531 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.