Platinum Walk, Danau Kota, Setapak

Jalan Langkawi, Danau Kota, Setapak, Kuala Lumpur

RM 6,600,000

10,804

kps

RM 611

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kedai for sale
check-small-f
Leasehold
check-small-f
Disenaraikan pada 7 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 200391156
check-small-f
10,804 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 610.88 psf (lantai)

Tentang Platinum Walk

ROI 5%,Facing Main Road,Corner 4 Storey Shop Lot,Platinum Walk,Setapak

ROI 5%,Facing MainRoad, Corner 4 Storey Shop Lot, Platinum Walk, Setapak

[ROI 4.9%, Facing Main Road]

- Platinum Walk Setapak
- 4sty Corner Shop
- Leasehold till 20/Nov/2106
- Strata title property
- Total Built Up 10,804sf
- Total Rental income RM31,939
- Total Maintenance Fee RM2428
- Nett Monthly Rental Income RM29,502
- Asking RM6.6mil (NETT ROI 5.36%)

Feel free to make appointment for viewing
Sasa
0*****
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

E TREND REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1752 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 6,600,000.
Jalan Langkawi, Danau Kota, Setapak, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 10,804 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

E TREND REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1752 ]