Platinum Lake PV 21, Setapak

Jalan Usahawan, Off Jalan Genting Kelang, Setapak, Kuala Lumpur

RM 400,000

3

BT

2

BM

1,040

kps

RM 384.62

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kediaman Servis untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2016
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 21 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501381585

Tentang Platinum Lake PV 21

Pv 21 for sale

1040sqft
3R 2B
1 carpark
PF
grill, heaters, fans, curtain railing
tenanted or vacant:
renovation:
Rental: Not Available
Sale: 400k (Negotiable)
Kindly contact Nicole for viewing
0*****
Kemudahan bersama
parking-o

Parkir

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

SHOWCASE PROPERTIES SDN. BHD [ E (1) 1669 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 400,000.
Jalan Usahawan, Off Jalan Genting Kelang, Setapak, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,040 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

SHOWCASE PROPERTIES SDN. BHD [ E (1) 1669 ]