Madu Mas, Setapak
Jalan Air Madu, off Jalan Air Panas, Setapak, Kuala Lumpur
RM 445,000
4
BT
2
BM
1,297
kps
RM 343
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Madu Mas
Madu Mas Apartment, Setapak Leasehold,2cp Below Market Rm100K100% Loan
Madu Mas Apartment, Setapak Leasehold 2cp Below Market Rm100K 100% Loan
Madu Mas Apartment, Setapak
Madu Mas Apartment, Setapak 1,297sq.ft,4R2B,Leasehold,2cp Below Market RM100k 100% loan
Below market 100k
Free stamping
Good view
FULL LOAN Available !!!
SERIOUS BUYER Welcome for viewing
Shannie Law
Team Leader
Contact: Ol3.49l34l9
============================
*OWNERS are welcome to contact me for assisting in ADVERTISING your unit
============================
Madu Mas Apartment, Setapak
___________________________________________
Madu Mas Apartment, Setapak
Below market 100k
Free stamping
Good view
FULL LOAN Available !!!
SERIOUS BUYER Welcome for viewing
Shannie Law
Team Leader
Contact: Ol3.49l34l9
============================
============================
Madu Mas Apartment, Setapak
___________________________________________
Kemudahan
Security guard
Kemudahan bersama
24-hour security
Bbq
Nursery
Playground
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 445,000.
Jalan Air Madu, off Jalan Air Panas, Setapak, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,297 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.