Keramat Jaya, Setapak
Persiaran Gurney, Setapak, Kuala Lumpur
Negotiable
RM 3,900,000
6
BT
6
BM
7,741
kps (tanah)
RM 504
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Keramat Jaya
Corner Double Storey Bungalow Jalan Kent Kampung Datuk Keramat KL
- Saya ada 4 buah Rumah untuk dijual area jalan keramat, jalan maktab, jalan kent-
- Harga bermula dari RM 2.8 Mil
=================================================================
Reduce price 4.5 to 3.9 mil
Double Storey Bungalow [CORNER] Jalan Kent Kampung Datuk Keramat KL
============================
FOR SALE : RM 3.9 MIL
============================
- Balinese concept & Cozy
- Good location & own stay
- Good for investment (F&B restaurant, homestay, embassy’s, AirBnb etc.)
DETAILS :
=========
Individual title | Freehold
Cozy design
Corner Lot
6 Bedrooms | 6 Bathrooms
Build up : 5,494 sqft.
Land area : 7,741 sqft.
Partial Furnish
11 units air cond
Parking can fit 8 cars
Autogate
Entrance door facing West
Gate facing South
ACCESSIBILITIES :
===============
DUKE, Jalan Tun Razak, Jalan Ampang, AKLEH Highway
AMENITIES :
===========
Walking distance Masjid UTM, MINDEF, UTM Mall, Dewan Felda, Raffles College, Intermark, KLCC
==========================
PRICE : RM 3,900,000.00
==========================
Interested! Contact Me Now!
Fasha Saari
REN79014
Perunding Hartanah
(Berminat nak listkan property untuk sewa atau beli/jual atau property subsale atau projek baru? Pun boleh contact saya. Seluruh malaysia saya boleh carikan property idaman anda)
Don’t miss out! Schedule your viewing today!
- Harga bermula dari RM 2.8 Mil
Reduce price 4.5 to 3.9 mil
============================
FOR SALE : RM 3.9 MIL
Corner Lot
6 Bedrooms | 6 Bathrooms
Build up : 5,494 sqft.
Land area : 7,741 sqft.
Partial Furnish
11 units air cond
Parking can fit 8 cars
Autogate
Entrance door facing West
Gate facing South
ACCESSIBILITIES :
===============
DUKE, Jalan Tun Razak, Jalan Ampang, AKLEH Highway
AMENITIES :
===========