Hedgeford 10 Residences, Setapak

Jalan Maju Ria 1, Setapak, Kuala Lumpur

Boleh dirunding

RM 388,000

1

BT

1

BM

622

kps

RM 623.79

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kediaman Servis untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2015
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 9 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500710148

Tentang Hedgeford 10 Residences

Hedgeford 10 Residences Apartment Corner Lot Kuala Lumpur - for Sale

** Low Density **
Low rise, strategic location, easy access to MRR2, DUKE Highway and AKLEH
.
Specifications:
* Apartment (Corner Unit)
* Built-up area : 622 sq ft
* 1 bedroom + 1 bathroom
* Gated & Guarded
.
Furnishings, include:-
* 3 air-cond units
* Built-in wardrobe
* Kitchen cabinets
* Hood and hob
* Washing machine and Dryer
* Refrigerator
* 3 fans and lightings
* Shoe cabinet
* 1 car park
.
Amenities:
* Nearest LRT - Sri Rampai
* Easy access to DUKE, MRR2 and AKLEH
* 5 mins drive to AEON Big, Jusco Alfa Angle, Wangsa Walk
* Gleneagles Intan Medical Centre, KPJ Ampang Puteri Specialist Hospital
* Sri Utama, Sayfol and Fairview International School
* 15 mins drive to KLCC and city centre Strata title obtained
Kemudahan bersama
security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

CID REALTORS SDN BHD [ E (1) 1855/2 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 388,000.
Jalan Maju Ria 1, Setapak, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 622 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

CID REALTORS SDN BHD [ E (1) 1855/2 ]