EdgeWood Residences @ SkySanctuary, Setapak
Kampung Baru Air Panas, Setapak, Kuala Lumpur
RM 460,000
3
BT
2
BM
865
kps
RM 532
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang EdgeWood Residences @ SkySanctuary
Affordable Unit Available for Sale at Edgewood Skyworld
Unit specifications:
- 865sf
- 3 bedrooms 2 bathrooms
- 2 parking spaces
- Unfurnished new unit
- Pool view
- Maintenance & Sinking: 279.9+27.9
Selling price RM430k only
--------------------------------------
Owners are encouraged to list your properties
* Please contact JOCELYN TAN for viewing arrangements*
- 865sf
- 3 bedrooms 2 bathrooms
- 2 parking spaces
- Unfurnished new unit
- Pool view
- Maintenance & Sinking: 279.9+27.9
Selling price RM430k only
--------------------------------------
Owners are encouraged to list your properties
* Please contact JOCELYN TAN for viewing arrangements*
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 460,000.
Kampung Baru Air Panas, Setapak, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 865 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.