100 Residency, Taman Teratai Mewah, Setapak
No. 3 Jalan Prima Setapak, Taman Teratai Mewah, Setapak, Kuala Lumpur
Negotiable
RM 645,000
4
BT
3
BM
1,447
kps
RM 446
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang 100 Residency
Affordable Unit, Well-Maintained, Semi-Furnished
100 Residency for SALE @ RM640K ONLY
- 1447 Sqft
- Intermediate
- Nice View
- Semi-Furnished
- 4 Bedrooms 3 Bathrooms
- 2 Car Parks
- Well-Maintained
Please call Jeffrey Hoon O16-2136O49 for appointment viewing and details
- 1447 Sqft
- Intermediate
- Nice View
- Semi-Furnished
- 4 Bedrooms 3 Bathrooms
- 2 Car Parks
- Well-Maintained
Kemudahan bersama
24-hour security
Gym
Jacuzzi
Playground
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 645,000.
No. 3 Jalan Prima Setapak, Taman Teratai Mewah, Setapak, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,447 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.