Zeva @ Equine South, Taman Pinggiran Putra, Seri Kembangan

Jalan Putra Permai Jalan Putra Permai, Taman Pinggiran Putra, Seri Kembangan, Selangor

RM 399,000

2

BT

2

BM

933

kps

RM 427.65

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kediaman Servis untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2016
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 22 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501386066

Tentang Zeva @ Equine South

2 Bedroom Service Residence For Rent In Zeva Residence

- Spacious 933 sqft unit with 2 bedrooms and 2 bathrooms and 1 store room
- Conveniently located near the nearest MRT station, just 1.5 km away.
- Close to schools such as SRJK and SMK for families.
- Easy access to supermarkets and shopping malls for daily needs.
- Enjoy a vibrant neighborhood with various dining options nearby.

Gim

burger-2-o

Kafe

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

MIRACLE REALTY [ E (3) 1865 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 399,000.
Jalan Putra Permai Jalan Putra Permai, Taman Pinggiran Putra, Seri Kembangan, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 933 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

MIRACLE REALTY [ E (3) 1865 ]