Zeva @ Equine South, Taman Pinggiran Putra, Seri Kembangan

Jalan Putra Permai Jalan Putra Permai, Taman Pinggiran Putra, Seri Kembangan, Selangor

RM 500,000

2+1

BT

2

BM

1,049

kps

RM 476.64

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kediaman Servis untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2016
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 8 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501271050

Tentang Zeva @ Equine South

Zeva Equine South Unit For Sale, Condo Seri Kembangan Dijual, MRT near

Zeva Equine South Unit For Sale, Condo Seri Kembangan Dijual, MRT nearby

Size : 1049 sqft
2+1 Bedrooms + 2 Bathrooms
Carpark : 2
Fully Furnished, inclusive of furniture as per photos
For Sale : RM500,000

Nearby transportation : Within walking distance to MRT Taman Equine station or MRT Putra Permai station, KTM Serdang station also accessible.

Kindly Contact / Whatsapp :
Ann Wai, 0*****
ONE MAKER Realty (REN34419)
Kemudahan bersama
bbq-o

Bbq

gym-o

Gim

burger-2-o

Kafe

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

ONE MAKER REALTY SDN BHD [ E (1) 2039 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 500,000.
Jalan Putra Permai Jalan Putra Permai, Taman Pinggiran Putra, Seri Kembangan, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,049 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

ONE MAKER REALTY SDN BHD [ E (1) 2039 ]