Zeva @ Equine South, Taman Pinggiran Putra, Seri Kembangan

Jalan Putra Permai Jalan Putra Permai, Taman Pinggiran Putra, Seri Kembangan, Selangor

RM 300,000

2

BT

2

BM

933

kps

RM 321.54

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kediaman Servis untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2016
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 29 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 108365553

Tentang Zeva @ Equine South

Zeva Residence Equine Park Seri Kembangan For Sale Big Unit 933 sqft

Zeva Residence Equine Park Seri Kembangan For Sale

Big Unit and LIMITED UNIT.
Asking Below Market Price: RM305,000 GREAT PRICE.

Property Details:
- 993 Sqft ( biggers unit)
- 2 Bedrooms
- 2 Bathrooms

-NSK

If intrested Kindly Contact/Whatsapp: Michael Chan 0*****
Kemudahan bersama
bbq-o

Bbq

gym-o

Gim

burger-2-o

Kafe

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 300,000.
Jalan Putra Permai Jalan Putra Permai, Taman Pinggiran Putra, Seri Kembangan, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 933 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605 ]