Taman Lestari Perdana (LP1), Bandar Putra Permai, Taman Lestari Perdana, Seri Kembangan

Jalan LP 1/7, Taman Lestari Perdana, Seri Kembangan, Selangor

RM 580,000

8,008

kps

RM 72

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Banglo Tanah for sale
check-small-f
Leasehold
check-small-f
Disenaraikan pada 16 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 108140896
check-small-f
8,008 kps luas tanah
check-small-f
RM 72.43 psf (tanah)

Tentang Taman Lestari Perdana (LP1), Bandar Putra Permai

For Sale: Bungalow Land at Taman Lestari Perdana (LP1)

Discover your dream space with this 8008 sqft bungalow land for sale, available from 2***** , located in the vibrant Taman Lestari Perdana (LP1), Selangor. This prime piece of land is strategically positioned just 1.5 km from Taman Equine MRT and 2.3 km from Putra Permai MRT, ensuring convenient access to public transport. Families will appreciate the proximity to quality educational institutions like Bee Zee Ventures (1.1 km) and ALFATEH QURAN ACADEMY (1.5 km), making it perfect for families. For your shopping needs, Sri Ternak Mart (1.4 km) and Pasar Segar Husnie Enterprise (1.9 km) are just a short drive away. Enjoy a variety of shopping options at Pemborong Barang Dari Pantai Timur (1.5 km) and DMME (1.6 km).
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

HARTAMAS REAL ESTATE (MALAYSIA) SDN. BHD. [ E (1) 1439 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 580,000.
Jalan LP 1/7, Taman Lestari Perdana, Seri Kembangan, Selangor.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

HARTAMAS REAL ESTATE (MALAYSIA) SDN. BHD. [ E (1) 1439 ]