Sovereign, Bandar Putra Permai, Seri Kembangan

Jalan Bpp 6/2, Bandar Putra Permai, Seri Kembangan, Selangor

RM 1,888,000

4+1

BT

4

BM

5,200

kps (tanah)

RM 363.08

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berkembar untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2007
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 8 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500105752

Tentang Sovereign

Taman Equine, Serdang, Seri Kembangan

Semi D For Sale
Land Area :5200 sq ft
Built up :3600 sq ft

Semi-Detached House in Sovereign
Fully Extend
4 Bedrooms + 1 maid room
4 Bathrooms

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

burger-2-o

Kedai makan

shop-o

Kedai serbaneka

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Propnex Realty Sdn. Bhd.

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,888,000.
Jalan Bpp 6/2, Bandar Putra Permai, Seri Kembangan, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 3,600 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Propnex Realty Sdn. Bhd.