Taman Bukit Serdang, Seri Kembangan

Jalan BS 9/6, Taman Bukit Serdang, Seri Kembangan, Selangor

RM 470,000

3

BT

2

BM

926

kps

RM 507.56

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Bandar for sale
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 1 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 200432146
check-small-f
926 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 507.56 psf (lantai)

Tentang hartanah ini

The Signature Townhouse Bukit Jalil

The Signature @ Townhouse, Taman Bukit Serdang, Seri Kembangan.

- 2nd Floor (Middle Floor)
- Partly Furnished
- 926sqft 3 Bedroom 2 Bathroom
- Laminated Floor, Come with Wet and Dry Kitchen
- Come with 2 Car Park Lot
- Maintenance Fee RM125.00
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 470,000.
Jalan BS 9/6, Taman Bukit Serdang, Seri Kembangan, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 926 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605 ]