Bandar Putra Permai, Seri Kembangan

Bandar Putra Permai, Seri Kembangan, Selangor

RM 680,000

4

BT

3

BM

2,500

kps (tanah)

RM 272.00

psf (tanah)

photo

Gambar

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Teres 2-Tingkat untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 20 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 102620084
check-small-f
2,200 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

Corner Terrace house for Sale

Taman Puncak Jalil, Seri Kembangan
Seri Kembangan, Puncak Jalil
2 Storey Corner House - Puncak Jalil , Seri Kembangan

Selling price Rm690k.negotiable
Bumi lot
Built up: 2200sf (20 x 70ft)
Land Area: 2500sqft
4 Rooms 3 Bathrooms
Leasehold

* AMENITIES *
-coming soon PAVILLION 2 Shopping Mall
- Technology Park Malaysia
- LRT Bukit Jalil (10 minit)

* ACCESSIBILITY *
- Bukit Jalil Highway
- KL-Seremban Highway
- LDP
- KESAS
- MEX

Deposit will be refunded should loan is not approved

Kindly Call/whatsapps/sms :
016
2188300
Steve Tham for viewing appointment

Owners are warmly welcome to contact me for any property to be rent/sale area SERI KEMBANGAN, SERDANG, PUCHONG, BANDAR KINRARA,
Kemudahan bersama
security-access-control-o

Keselamatan 24 jam

playground-o

Taman permainan

parking-o

Tempat letak kereta berbumbung

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

The Roof Realty - Kuchai Lama

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 680,000.
Bandar Putra Permai, Seri Kembangan, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,200 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi