Pusat Perdagangan Seri Kembangan, Seri Kembangan

Pusat Perdagangan Seri Kembangan, Seri Kembangan, Selangor

RM 450,000

1

BM

2,013

kps

RM 223.55

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Pejabat untuk dijual
check-small-f
Dipasang sebahagian
check-small-f
Disiapkan pada 2007
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 5 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501260770

Tentang Pusat Perdagangan Seri Kembangan

Seri Kembangan 1st floor shop office freehold 2013sf 450k 2jun26

Pusat Perdagangan Seri Kembangan 1st floor shop office freehold 2013sf rm450k 2jun26

53A, Jalan PSK 6, Pusat Perdagangan Seri Kembangan, 43300 Seri Kembangan, Selangor

1st Floor Shop Office
Built Up 2,013 sq.ft
Freehold

Reserve Price RM 450K
Market Price RM 500K
Reduced RM 50K (-10%)
Auction Date 2-Jun-26 (Tue)

#novalandjun26

Please contact:
O1O-278 9278
0*****

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

NOVALAND REALTY [ E (3) 1373 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 450,000.
Pusat Perdagangan Seri Kembangan, Seri Kembangan, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,013 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

NOVALAND REALTY [ E (3) 1373 ]