Pusat Komersial Equine, Equine Commercial Park, Seri Kembangan, Taman Equine, Seri Kembangan

Jalan Equine 1G, Taman Equine, Seri Kembangan, Selangor

RM 2,150,000

5

BM

3,754

kps

RM 572.72

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kedai for sale
check-small-f
Partially fitted
check-small-f
Leasehold (88 tahun lagi)
check-small-f
Disenaraikan pada 15 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500116244
check-small-f
3,754 kps luas pelan lantai

Tentang Pusat Komersial Equine, Equine Commercial Park, Seri Kembangan

2 Storey Semi D Shop

Pusat Komersial Equine, Equine Commercial Park, Seri Kembangan

-2 Storey Semi D Shop
-Land 2949sf
-Build up 3754sf
-Leasehold Non Bumi
-Partly Furnish
-Located nearby Aeon Equine Park

*****************
Asking 2.15 mil
*****************

www.h*****
www.h*****
www.h*****

Pls Call JY Wong 0*****
Pls Call JY Wong 0*****
Pls Call JY Wong 0*****

REN 19081
Vivahomes Realty Sdn Bhd (1102810-V)
No.25-3, Jalan PJU 5/20E, The Strand, Kota Damansara, 47810 Petaling Jaya, Selangor.
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

VIVAHOMES REALTY SDN BHD [ E (1) 1670/13 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 2,150,000.
Jalan Equine 1G, Taman Equine, Seri Kembangan, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 3,754 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

VIVAHOMES REALTY SDN BHD [ E (1) 1670/13 ]