Pusat Bandar Putra Permai, Bandar Putra Permai, Seri Kembangan

Jalan BPP 3/6, Bandar Putra Permai, Seri Kembangan, Selangor

Boleh dirunding

RM 890,000

4

BT

3

BM

3,552

kps (tanah)

RM 250.56

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Teres untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2014
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 13 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501323327

Tentang Pusat Bandar Putra Permai

Bpp 1, Big Corner House with Renovation, Walking Distance to Park

For sale;

BPP 1 Corner House
- 4 bedrooms, 3 bathrooms
- fully renovation, extended
- walking distance to park
- 3552 sqft land size

Must View to appreciate

Please contact Kent Hui 0***** for viewing and more information

Kemudahan bersama
burger-2-o

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

KKLAND PROPERTIES [ E (3) 1749 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 890,000.
Jalan BPP 3/6, Bandar Putra Permai, Seri Kembangan, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,500 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

KKLAND PROPERTIES [ E (3) 1749 ]