PKNS Seri Kembangan, Seri Kembangan
Jalan 7/1, Seri Kembangan, Selangor
RM 165,000
2
BT
1
BM
772
kps
RM 214
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang PKNS Seri Kembangan
Pkns Seri Kembangan for auction
PKNS Seri Kembangan for auction
Bank Auction Property
~~Reserve Price : RM 165,000
~~Property Type : Flat
~~Property Area : 772 sqf
~~Auction Date : 11/5/2026
~~Address:No. 315, Level 3, Block 5, Rumah Pangsa PKNS, Jalan 7/1, 43300 Seri Kembangan, Selangor
Bank Auction Property
~~Reserve Price : RM 165,000
~~Property Type : Flat
~~Property Area : 772 sqf
~~Auction Date : 11/5/2026
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 165,000.
Jalan 7/1, Seri Kembangan, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 772 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.