Pangsapuri Excelsa, Taman Universiti Indah, Seri Kembangan
Jalan Indah 1/9, Taman Universiti Indah, Seri Kembangan, Selangor
RM 288,000
3
BT
2
BM
1,267
kps
RM 227
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Pangsapuri Excelsa
Excelsa Apartment @ Taman Universiti Indah Seri Kembangan
Details :
- Freehold / Non Bumi / Strata Title
- Size : 1267 Sqft
- Total bedroom: 3
- Total bathroom: 2
- Walk Up Apartment / Highest Floor
- Unblocked View
- Basic Unit
- 1 Car Park
********************************************************************************************
Call/Whatsapp For More Details and Viewing Appointment Chia @ OI9-32I8863
- Freehold / Non Bumi / Strata Title
- Size : 1267 Sqft
- Total bedroom: 3
- Total bathroom: 2
- Walk Up Apartment / Highest Floor
- Unblocked View
- Basic Unit
- 1 Car Park
Kemudahan
Covered car parking
Security guard
Kemudahan bersama
24-hour security
Badminton court
Bbq
Nursery
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 288,000.
Jalan Indah 1/9, Taman Universiti Indah, Seri Kembangan, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,267 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.