Fortune Park (Suria Perdana), Taman Serdang Perdana, Seri Kembangan
Persiaran Serdang Perdana, Taman Serdang Perdana, Seri Kembangan, Selangor
RM 330,000
3
BT
2
BM
1,109
kps
RM 297.57
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Fortune Park (Suria Perdana)
Fully Furnished Unit Fortune Park Condo
FOR SALE : FORTUNE PARK CONDO SERI KEMBANGAN/ SG BESI
*Well Maintained & Nice House
*Selling with Fully Furnished Condition
PRICE : RM 330,000
JASON GOH
0*****
DETAILS :-
- Block A / Level 11
- Size : 1109 sqft
- Leasehold
- 3 Bedrooms
- 2 Bathrooms
- 2 Carpark
FACILITIES :-
- 24 Hours Security
*Selling with Fully Furnished Condition
PRICE : RM 330,000
JASON GOH
0*****
DETAILS :-
- Block A / Level 11
- Size : 1109 sqft
- Leasehold
- 3 Bedrooms
- 2 Bathrooms
- 2 Carpark
FACILITIES :-
- 24 Hours Security
Kemudahan bersama
24-hour security
Bbq
Gym
Nursery
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 330,000.
Persiaran Serdang Perdana, Taman Serdang Perdana, Seri Kembangan, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,109 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.