Dreamcity, Seri Kembangan

Jalan Anggerik Jalan Anggerik, Seri Kembangan, Selangor

RM 279,000

1

BT

1

BM

550

kps

RM 507

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for sale
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Leasehold (99 tahun lagi)
check-small-f
Disenaraikan pada 14 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501334468
check-small-f
550 kps luas pelan lantai

Tentang Dreamcity

Studio Dreamcity Condo, The Mines, Seri Kembangan

-Studio Unit
-Dreamcity Condominium
-1 CP
-1R1B
-550SF
-Fully Furnished

Asking Price
-RM279K
-Below Market Price

==========================================
Kindly contact SICKY 0***** (REN01675)
for your pleasure viewing appointment.
==========================================
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Tech Real Estate - Cheras

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 279,000.
Jalan Anggerik Jalan Anggerik, Seri Kembangan, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 550 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Tech Real Estate - Cheras