3 Elements, Bandar Putra Permai, Seri Kembangan
Jalan Putra Permai Selesa, Bandar Putra Permai, Seri Kembangan, Selangor
RM 230,000
1
BT
1
BM
531
kps
RM 433
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang 3 Elements
3 Elements 3e Soho studio at Seri Kembangan Puchong South nsk
3 Elements
Sofo with 1 room
531 sqft
1 room 1 bath
1 car park
2 airconds
1 water heater
New kitchen cabinet
Newly renovated toilet
Reach Amanda o12.635_22=34
Sofo with 1 room
531 sqft
1 room 1 bath
1 car park
2 airconds
1 water heater
New kitchen cabinet
Newly renovated toilet
Reach Amanda o12.635_22=34
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 230,000.
Jalan Putra Permai Selesa, Bandar Putra Permai, Seri Kembangan, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 531 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.