(Bukit Sentosa 2) Seksyen Bs2, Serendah
(Bukit Sentosa 2) Seksyen Bs2, Serendah, Selangor
RM 120,000
2
BM
595
kps
RM 201.68
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang (Bukit Sentosa 2) Seksyen Bs2
Orchid Road Bukit Sentosa Bukit Beruntung
*WTS*
Orchid Road, Bukit Sentosa
Property details:
* Shop office (corner)
* Level 2
* Freehold
* 595sf
* 2 toilet
* Facing Main road
* Renovated
* Master title
* Cash buy
Asking: RM 120k
Orchid Road, Bukit Sentosa
Property details:
* Shop office (corner)
* Level 2
* Freehold
* 595sf
* 2 toilet
* Facing Main road
* Renovated
* Master title
* Cash buy
Asking: RM 120k
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 120,000.
(Bukit Sentosa 2) Seksyen Bs2, Serendah, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 595 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.