Uptown Avenue, Seremban
Jalan S2 B8, Seremban, Negeri Sembilan
RM 1,800,000
2
BM
3,601
kps
RM 499.86
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Uptown Avenue
Uptown avenue shop for sales,High Roi,crowded area,Seremban 2
Uptown avenue shop for sales
- Size:26x68
- Intermediate unit
- Built up:3601sqft
- Land area:1768sqft
- Limited unit
Disclaimer:Photos is for illustration purpose to protect owner privacy******
High roi,mature area at Seremban 2
High demand
______________________________________________________
Please Call Elaine 0***** for viewing purpose
Please Call Elaine 0***** for viewing purpose
- Size:26x68
- Intermediate unit
- Built up:3601sqft
- Land area:1768sqft
- Limited unit
High roi,mature area at Seremban 2
High demand
______________________________________________________
Please Call Elaine 0***** for viewing purpose
Please Call Elaine 0***** for viewing purpose
Kemudahan bersama
Parkir
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,800,000.
Jalan S2 B8, Seremban, Negeri Sembilan.
Saiz lantai unit ini ialah 3,601 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.