Iringan Bayu, Seremban

Jalan Iringan Bayu 37/4, Iringan Bayu, Seremban, Negeri Sembilan

RM 599,000

4

BT

2

BM

2,927

kps (tanah)

RM 205

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2 Tingkat for sale
check-small-f
Unfurnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 17 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 200259627
check-small-f
1,600 kps luas pelan lantai (22 kaki x 70 kaki)

Tentang hartanah ini

Beautiful 2 Sty Terrace House Corner Unit, Iringan Bayu, Seremban

Rumah Teres 2 Tingkat Corner Lot Untuk Dijual
No. 955, Lorong Iringan Bayu 37/4, 70300 Seremban, Negeri Sembilan
Harga: RM599,000 | Pegangan Bebas (Freehold) dengan Kebenaran

Pilihan Ideal untuk Keluarga Besar – Lot Tepi Luas & Lokasi Tenang!
Keluasan Tanah: 2,927 kps
Saiz Binaan: 22' x 70' + Tanah Tambahan 21 kaki di tepi
4 Bilik Tidur | 3 Bilik Air – sesuai untuk keluarga yang membesar
Rumah kosong – mudah untuk ubah suai mengikut cita rasa sendiri
Awning telah dipasang di bahagian tepi & dapur basah
Menghadap Utara – rumah lebih sejuk & pencahayaan semula jadi
Persekitaran kejiranan yang aman & mesra keluarga di Iringan Bayu

Ruang tanah tepi yang luas sesuai untuk aktiviti keluarga, laman permainan anak-anak, atau tempat santai hujung minggu.

Berminat? Hubungi Ikhwan di 0***** untuk maklumat lanjut atau temujanji lawatan!
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ESPRIT ESTATE AGENT SDN. BHD. [ E (1) 1448 ]

agency logo
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 599,000.
Jalan Iringan Bayu 37/4, Iringan Bayu, Seremban, Negeri Sembilan.
Saiz lantai unit ini ialah 1,600 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ESPRIT ESTATE AGENT SDN. BHD. [ E (1) 1448 ]

agency logo