Residensi Seremban Sentral, Bukit Rasah, Seremban
Jalan Rasah, Bukit Rasah, Seremban, Negeri Sembilan
RM 207,000
2
BT
2
BM
861
kps
RM 240
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Residensi Seremban Sentral
Prima Seremban sentral, Seremban
Bank lelong serviced apartment
~no:m4-15-3,level 15,block m4,prima seremban central,jalan prima 1,seremban
~next sunway development
~freehold
~land area:861sf
~reserve price:Rm207,000
~lelong date:26/5/2026
**free registration/whatsapp to khoo: 0***** (full name,ic number)
**bank lelong property follow address view outside only
**bank lelong property need prepare 10% deposit of auction price
**we are bank appointed panel agent,so no agent fee on buyer
pls contact khoo: 0*****
~next sunway development
~freehold
~land area:861sf
~reserve price:Rm207,000
~lelong date:26/5/2026
**bank lelong property follow address view outside only
pls contact khoo: 0*****
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 207,000.
Jalan Rasah, Bukit Rasah, Seremban, Negeri Sembilan.
Saiz lantai unit ini ialah 861 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.