Double Storey Taman Tuanku Ampuan Najihah, Seremban, Negeri Sembilan, Seremban

Seremban, Negeri Sembilan

RM 300,000

3

BT

1

BM

1,040

kps (tanah)

RM 288

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2 Tingkat for sale
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 15 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501328549
check-small-f
1,040 kps luas pelan lantai

Tentang Double Storey Taman Tuanku Ampuan Najihah, Seremban, Negeri Sembilan

Double Storey Taman Tuanku Ampuan Najihah, Seremban, Negeri Sembilan

REDUCE PRICE REDUCE PRICE REDUCE PRICE

WTS

RUMAH SANGAT CANTIK!!
RENOVATED!!

-Double storey Terrace House
-3 bedrooms & 1 bathrooms
-1040sqft

======================
Asking price : RM 320,000
REDUCE PRICE TO: RM300K
ChePnFizah 0*****
======================
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI Realty Sdn. Bhd.

agency logo
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 300,000.
Seremban, Negeri Sembilan.
Saiz lantai unit ini ialah 1,040 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI Realty Sdn. Bhd.

agency logo