Bandar Seremban Selatan, Seremban
Bandar Seremban Selatan, Seremban, Negeri Sembilan
RM 280,000
3
BT
3
BM
1,400
kps (tanah)
RM 200
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Bandar Seremban Selatan
Taman Bandar Seremban Selatan Untuk Dijual
TERES 1 TINGKAT
BANDAR SEREMBAN SELATAN,
SENAWANG, NEGERI SEMBILAN
Facing open, menghadap taman permainan
Dapur dah fully extend
==================================
Asking Price : RM280,000
==================================
DETAILS:
- Freehold (Open Title without consent)
- Keluasan Tanah 20x70kaki (1,399sqft)
- Built up 1,000sqft approx
- 3 Bilik
- 3 Bilik Air
AMENITIES
- Masjid Saidatina Aishah
- Klinik & shoplot
- SMK Seremban Jaya 2
==================================
Asking Price : RM280,000
==================================
Azrul Othman
017.2827.283
REN51929
Mlp Properties Sdn Bhd
BANDAR SEREMBAN SELATAN,
SENAWANG, NEGERI SEMBILAN
Facing open, menghadap taman permainan
Dapur dah fully extend
==================================
Asking Price : RM280,000
==================================
DETAILS:
- Freehold (Open Title without consent)
- Keluasan Tanah 20x70kaki (1,399sqft)
- Built up 1,000sqft approx
- 3 Bilik
- 3 Bilik Air
AMENITIES
- Masjid Saidatina Aishah
- Klinik & shoplot
- SMK Seremban Jaya 2
==================================
Asking Price : RM280,000
==================================
Azrul Othman
017.2827.283
REN51929
Mlp Properties Sdn Bhd
Kemudahan bersama
Parking
Playground
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan