Acacia Seremban 2, Seremban
Seremban, Negeri Sembilan
Negotiable
RM 988,000
4
BT
2
BM
4,500
kps (tanah)
RM 220
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Acacia Seremban 2
Single storey semidetached in center of Seremban 2 - gated guarded
Renovated Double Storey SEMI D Intermediate In S2 Acacia For Sale
Extra land of 10 feets
Freehold
Gated and guarded
Non bumi
Land size - 50x90
Total land size 4500 Sqft
Facing no house
Facing south
Built up 3200 sqft
5 beds 4 baths
Renovated house
Well maintained
Bank value match
Please contact Cynthia at 0*****
Extra land of 10 feets
Freehold
Gated and guarded
Non bumi
Land size - 50x90
Total land size 4500 Sqft
Facing no house
Facing south
Built up 3200 sqft
5 beds 4 baths
Renovated house
Well maintained
Bank value match
Please contact Cynthia at 0*****
Kemudahan bersama
24-hour security
Parking
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 988,000.
Seremban, Negeri Sembilan.
Saiz lantai unit ini ialah 3,200 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.