Taman Seputeh, Seputeh

Taman Seputeh, Seputeh, Kuala Lumpur

RM 11,860,000

29,000

kps

RM 409

check-small-f
Disenaraikan pada 15 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 107528763
check-small-f
29,000 kps luas tanah
check-small-f
RM 408.97 psf (tanah)

Tentang hartanah ini

Seputeh, Zoning Residential ( 9 Acres ) To Sale

*Location : Seputeh
*Daerah : Kuala Lumpur
*Land Status : Freehold
*Land Area : 29,000 sf
*Zoning : Residential

INTERESTED KINDLY CONTACT MR CHAI 0***** FOR VIEWING
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Wm Tan Real Estate

Soalan Lazim
Harga jualan bagi Tanah Kediaman ialah RM 11,860,000.
Taman Seputeh, Seputeh, Kuala Lumpur.
29,000 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Wm Tan Real Estate