Taman Bukit Seputeh, Seputeh

Taman Bukit Seputeh, Seputeh, Kuala Lumpur

RM 3,500,000

4+1

BT

4

BM

4,972

kps (tanah)

RM 703.94

psf (tanah)

photo

Gambar

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Teres 2-Tingkat untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 23 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 106744494
check-small-f
3,880 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

Seputeh 2sty Corner Unit with Ong House Number extended unit

2sty Corner Terrace @Taman Seputeh

Extended Unit

Face West

Details:
- Land area 4,972sf
- Built up around 3,880sf
- 5 Rooms and 4 Bathrooms
- 5-6 car park space
- Freehold
- Spacious Masterbedroom with Balcony
- Fortune House Number
- Extra land for gardening
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

CID Realtors Sdn Bhd

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 3,500,000.
Taman Bukit Seputeh, Seputeh, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 3,880 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

CID Realtors Sdn Bhd