Tangerine Suites, Sepang

Tangerine Suite, Persiaran Sunsuria, Bandar Sunsuria, Sepang, Selangor

RM 299,000

2

BT

1

BM

635

kps

RM 470.87

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Pangsapuri untuk dijual
check-small-f
Tanpa perabot
check-small-f
Disiapkan pada 2023
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 2 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500646840

Tentang Tangerine Suites

Tangerine Suites Apartment in Sunsuria City, Kota Warisan Sepang

Tangerine Suites Service Apartment
Sunsuria City Kota Warisan Sepang
=======================
Asking Price RM299k
=======================
PROPERTY DETAILS:
- Freehold
- Strata Ready
- Size 635 sqft
- 2 Bedrooms & 1 Bathrooms
- 2 Car park
- Level 10
- New Unit Never Occupied
- Maintenance Fee RM180

- KLIA

For more info or viewing session, please contact :
Shazwan
0*****
Kemudahan bersama
bbq-o

Bbq

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

shop-o

Kedai serbaneka

swim-o

Kolam renang

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

CCI REALTY SDN BHD [ E (1) 2054/2 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 299,000.
Tangerine Suite, Persiaran Sunsuria, Bandar Sunsuria, Sepang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 635 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

CCI REALTY SDN BHD [ E (1) 2054/2 ]