Taman Saujana KLIA, Sepang

Taman Saujana KLIA, Sepang, Selangor

Boleh dirunding

RM 600,000

4

BT

4

BM

1,650

kps (tanah)

RM 363.64

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Teres 2-Tingkat untuk dijual
check-small-f
Tanpa perabot
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 18 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501359048
check-small-f
2,050 kps luas pelan lantai

Tentang Taman Saujana KLIA

Double Storey Intermediate HouseFor Sale in Taman Saujana KLIA, Sepang

For Sale Double Storey Intermediate in Taman Saujana KLIA, Sepang
Asking price: RM600,000

Property Details:
Type of property: 2 Storey Terrace house (Intermediate)
Size: 22 x75
2150 sqft floor area
1650 sqft land area
Bedroom: 4
Bathroom: 4
Car Park: 1
Leasehold
Non Bumi
Bought years: 2017
Occupancy- Tenanted
Unfurnished
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Renstar Properties

agency logo
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 600,000.
Taman Saujana KLIA, Sepang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,050 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Renstar Properties

agency logo